Viktors Ščerbatihs

Nodarbošanās

Bijušais Latvijas svarcēlājs un politiķis. Četrkārtējs Olimpisko spēļu dalībnieks, Olimpiskais vicečempions 2004. gada Atēnu olimpisko spēļu un bronzas laureāts 2008.gada Pekinas Olimpiādē. Pasaules čempions 2007. gadā, trīskārtējs Pasaules čempionātu bronzas medaļas laureāts (1997, 1998, 2003). Pieckārtējs Eiropas čempions (2001, 2005, 2006, 2007, 2008), Eiropas vicečempions 2004. gadā un trīskārtējs Eiropas čempionāta bronzas laureāts (1997, 1999, 2000). Viktora personīgie rekordi ir 206,0 kg raušanā, 260,0 kg grūšanā un 465,0 kg summā. Tagad strādā par treneri.

Iecienītie FA produkti

Pirms treniņa lieto Core Pump, BCAA. Pirms rīta treniņa lieto A-AKG, kas dod izturību uztaisīt 1h treniņu ar trenažieriem un pēctam 50min skriet. Katru dienu pirms treniņa un uz nakti proteīns Titanum Pro Plex. Uz nakti vēl Core Test.

Arnis Ritenieks

Nodarbošanās

Arnis Ritenieks dzimis 1983.gadā. Pirmais sporta veids — svarcelšana. Uzstādījis 15 Latvijas rekordus (daži joprojām nav laboti) un vairākkārt uzvarējis Latvijas meistarsacīkstēs. Boksam pievērsies 13 gadu vecumā. Bijis vairākkārtējs Latvijas čempions gan junioriem, gan pieaugušajiem.

STARPTAUTISKIE SASNIEGUMI

  • 1998. GADĀ 5.VIETA EIROPAS ČEMPIONĀTĀ KADETIEM; 

  • 2000. GADĀ KRIEVIJAS FEDERATĪVĀS REPUBLIKAS MEISTARA KANDIDĀTS;
  • 2001. UN 2002.GADĀ ČIKĀGAS ILINOISA ŠTATA «GOLDENS GLOVES» ČEMPIONS;
  • 2008. GADĀ PEKINAS OLIMPISKO SPĒĻU KANDIDĀTS.
  • KOPŠ 2004.GADA PALĪDZ CĪNĪTIES UN UZVARĒT CITIEM.
Iecienītie FA produkti

Xtrene BCAA 5000 pirms un pēc treniņa, ZMA uz nakti, pirms treniņa Xtreme NAPALM pre contest un katru dienu Omega 3 un proteina batonini.

Dainis Zāģeris

Nodarbošanās

Vairākkārtējs Latvijas čempions spēkavīriem, Čempionu cīņu 2.vietas ieguvējs guļusspiešan un vilkmē, vairāku starptautisku sacensību medaļnieks. 5. vieta absolūtajā vērtējumā Battle of champion, Pasaules spēka vīru čempionātā kopvērtējumā iekļuvis labāko sešiniekā

Iecienītie FA produkti

No rīta pēc brokastīm: Xtreme Anticatabolix + C Vitamine +Omega 3, pirms treniņa : Xtreme Anticatabolix  + Xtreme Napalm pre Contest + Carborade. Pēc treniņa: Xtreme Anticatabolix + Beef proteine un uz nakti: ZMA + Test Stack

Artūrs Plēsnieks

Nodarbošanās

Svarcelšana. 2012.gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs 7 vieta, un Eiropas čempionātā 3. vieta. 2013.gadā Eiropas U — 23 čempions un Pasaules čempionātā 5 vieta ar summā paceltiem 393kg

Iecienītie FA produkti

1) XTREME BCAA 500 pirms un pēc treniņa 2 kausiņi
2) L-Glutamine pirms un pēc treniņa 2 kausiņi
3) Šo abu vieta dažreiz lietoju XTREME AnticataboliX 2 kausiņi pirms un pēc treniņa.
4) XTREME Detonator 1 kausiņš uz 0,5L ūdens pēc treniņa vai treniņu laika.
5) XTREME Napalm Igniter shot  20-15 min pirms treniņa  1/2 no pudelītes
6) Kad esmu ļoti izsalcis, bet jātur svars uzēdu WOW! Protein bar.

Lauris Gabrāns

Nodarbošanās

startē spēka trīscīņā bez eklipējuma,startējis spēkavīru sacensībās,filmējies seriālā Ugunsgrēks,kā arī ir filmējies un fotogrāfējies reklāmās.
Sportiskie panākumi:Vairākkārtējs Latvijas čempions spēka trīscīņā,eiropas čempions,pasaules čempionāta 3.vietas ieguvējs.

Iecienītie FA produkti

No rīta  — Gold Whey Isolate un Xtreme Antikatabolix, pēc brokastīm Vita Core vitamīni, C vitamīns, pēc pusdienām Omega 3 ,pirms treniņa Xtreme Antikatabolix, Xtreme Detonator, reizēm pirms smagākiem treniņiem Napalm ignition shot, treniņa laikā Carborade ogļhidrātus, pēc treniņa Gold Whey Isolate, kopā ar Xtreme Antikatabolix un Xtreme Detonator.

Ivars Cīrulis

Nodarbošanās

Trīscīņa. Vienīgais trīscīņnieks Latvijā, kurš ir izpildījis elites normu, kas krietni pārsniedz starptautiskā sporta meistara normu. Izcīnījis sesto uzvaru pēc kārtas Eiropas čempionātā un pēc daudzajām 2. Un 3. vietām ir izcīnījis zeltu pasaulē 2012.gadā ASV (Las Vegas).

Iecienītie FA produkti

No rīta tukšā dūšā: SAA Core + BCAA 5000, pēc brokastīm: Vita Core + Xtreme Anabolic Stack, 1h pēc brokastīm: Xtreme Beef proteine. Pirms treniņa: Xtreme Anticatabolix + Napalm pre contest, treniņa laikā — 3R + Carborade. Pēc treniņa: SAA Core + Xtreme Anticatabolix. 1h pēc treniņa Xtreme Beef proteine. Uz nakti: ZMA + Xtreme Test Stack.

Didzis Zariņš

Nodarbošanās

2013.gada Latvijas spēkavīru čempions 

Iecienītie FA produkti

No rīta: Xtreme BCAA 5000 + Glutamine + Omega 3, Vitamine C. Dienas laikā Mass Core geineris. Pirms treniņa: Xtreme Anticatabolix + Carborade un treniņa laikā 3R, pēc treniņa: Xtreme Anticatabolix. uz nakti ZMA + AM/PM multivitamīni.

Ineta Rijniece

Nodarbošanās

Fitness) WFF International World 2012 — 7.vieta, X-power  cup 2012 -6.vieta
WBFF Europe Grand Prix Open 2012 — 2.vieta
WFF Universe 2012 — 8.vieta

Iecienītie FA produkti

Uzreiz pēc pamošanās-Xtreme Thyroburn 1gb. Pēc 15.min.- Xtreme AminoTech 3gb.
Pēc brokastīm -AM vitamin 2gb.+ Xtreme Beef Amino 1gb.
Pēc pusdienām- Omega3 1gb.+ Xtreme Beef Amino 1gb.
Pēc launaga- Omega3/6/9 1gb.+ Xtreme Beef Amino 1gb.+ C vitamin 1gb.
Pirms treniņa- Xtreme Napalm 1kauss+ Xtreme Creatne 1grams + Xtreme Thyroburn 1gb.+ Anticatabolic tab. 3gb.
Treniņa laikā- Xtreme 3R 1kauss
Pēc treniņa- Xtreme Beef protein 1kauss
Pēc vakariņām- Xtreme Beef Amino 1gb.+ PM vitamin 2gb.

Normunds Jurāns

Nodarbošanās

(Kultūrisms)Pasaules čempionsamatieriemWFF/WBBF,
Eiropas čempionātā profesionāļiem WFF/WBBF 3.vieta,
Pasaules čempionātā profesionāļiem WFF/WBBF 5.vieta,
Latvijas atklātā čempionāta absolūtais čempions 
Mr.Universe NABBA 7.vieta
Pasaules čempionāts NABBA 7.vieta.
Universe WFF-International 3.vieta.

Iecienītie FA produkti

Uzreiz pēc pamošanās-Xtreme Thyroburn 2gb.
Pēc 15.min.-Proteīna kokteilis( Whey protein 1kauss+ Gold Whey protein 1kauss+ Xtreme Anticatabolic 1kauss)+Xtreme Anabolic Stack 5gb.
Pēc brokastīm-AM vitamin 3gb.
Pēc pusdienām- Omega3 1gb.
Pēc launaga- Omega3/6/9 1gb.+ C vitamin 1gb.
Pirms treniņa- Xtreme Napalm 2kausi+ Xtreme Creatne 1kauss+Xtreme Anticatabolic 1kauss
Treniņa laikā- Carborade 1kauss+ Xtreme Anticatabolic 1kauss
Pēc treniņa- Detonator 1kauss
Pēc 10-15min.-Proteīna kokteilis(Whey protein+ Xtreme HP protein 1kauss+ Anticatabolic 1kauss)
Pēc vakariņām- PM vitamin 3gb.+ Xtreme Test Stack 4gb.

Mareks Leitis

Nodarbošanās

Viens no vadošajiem Latvijas spēkavīriem

Iecienītie FA produkti

No rīta pēc brokastīm: Xtreme Anticatabolix + Vitamine C, Omega 3, Pirms treniņa: Xtreme Anticatabolix + Napalm loaded by Vytargo, Pēc treniņa: Xtreme Anticatabolix + Gold protein isolate. Uz nakti: ZMA un Xtreme Test Stack

Andrejs Mūrnieks

Nodarbošanās

(Guļusspiešana) 3 kārtējs Pasaules, 3 kārtējs Eiropas un vairākkārtējs Latvijas čempions ,Eiropas un Latvijas rekordists svara stieņa spiešanā guļus. Labākais rezultāts ar ekipējumu 355kg, un bez ekipējuma 291kg.

Iecienītie FA produkti

Pirms treniņa: Xtreme Detonator,  no rīta un pēc trenniņa SAA Core aminoskābes , dienas laikā 2-3 reizes proteīnu Xtreme Beef protein, trenniņa laikā Carborade, tad vel aminoskabes SAA Core, uz nakti ZMA. īpaši varu atzimet Xtreme Detonator  — strādā visa trenniņa laikā.

Mārtiņš Egle

Nodarbošanās

Latvijas smagā svara MMA cīkstonis, kurš startē zem dažādākajām Eiropas MMA federācijām. Egle ir aizvadījis četrpadsmit cīņas, no kurām septiņās guvis uzvaras, sešās zaudējis, bet vienā nocīnījies neizšķirti.

Iecienītie FA produkti

Trenējos katru dienu. Darba dienās notiek boksa un cīņas trenniņi un pa brīvdienām skrienu kadus 9km. No rīta pirms treniņa un vakarā lietoju Xtreme Beef proteīnu. Pirms un pēc katra trenniņa Xtreme BCAA un pirms treniņa pus pudeliti L Carnitine 3000 plus un tā katru dienu.